Dzień Rodziny w Radzionkowkiej Ochronce!
Dzień Rodziny w Radzionkowkiej Ochronce!

Dzień Rodziny w Radzionkowkiej Ochronce!
Z okazji Dnia Dziecka rodzice naszych pociech przygotowali dla nich niespodziankę. Na placu zabaw, naszej ochronki, stanął dmuchany zamek.

 

 

 

 

To była zabawa „dmuchanego królestwa”! Dzieci zostały podzielone na drużyny i zaproszone do różnych konkurencji sprawnościowych. Trzeba jednak zaznaczyć, że to nie była rywalizacja, to była wspaniała wspólna zabawa! Była też możliwość poczęstowania się słodkościami. Przygotowano wspaniałą fotobudke, która cieszyła się wielką popularnością. W czasie tej rodzinnej zabawy spoglądaliśmy ku górze gdyż wydawało się, że lada chwila spadnie deszcz. Pan Bóg błogosławił jednak słońcem i bezdeszczowymi, przemykającymi po niebie chmurami.

 

 

Gdy nasze spotkanie dobiegało końca, a rodzice podjęli etap porządkowania placu zabaw, ukazała się wspaniała tęcza – jej kolory zachwyciły naszych najmłodszych uczestników zabawy. Nasze myśli pobiegły do Bożego Przymierza w Starym Testamencie. Rodzice czyniąc podsumowanie tego radosnego spotkania, nazwali je Dniem Rodziny! Tak więc, NIECH PAN CZUWA NAD ICH RODZINNYMI OGNISKAMI I NAD NASZĄ WSPÓLNOTĄ.

 

 

Pozdrawiając

Siostry z Radzionkowa